Creatto Świecący Kotek i Przyjaciele

Kreatywny zestaw z lampkami LED!

CREATTO to dobry sposób na spędzenie czasu z dzieckiem, jednocześnie razem coś tworząc. Z wytrzymałych, plastikowych elementów tworzymy trójwymiarowe figury, które są podświetlane od środka światełkami LED. Mogą służyć nie tylko jako niezwykła lampka nocna, ale również przywoływać wspomnienia wspaniałej, wspólnej zabawy.Elastyczne, ale trwałe płytki z tworzywa sztucznego łączą się szybko i łatwo — nie są wymagane żadne dodatkowe materiały ani sprzęt. Każdy zestaw ma określoną liczbę elementów, z których możemy zbudować 4 różne figurki. W środku znajdziemy instrukcję montażu każdej z tych 4 figur. Lampki LED w zależności od zestawu wymagają baterii AA, CR2032(guzikowych) lub są zasilane przez wtyk USB. Zestawy te są odpowiednie dla dzieci już od 8 roku życia. Do każdej figury możemy dodać światełka LED, tworząc nasze własne świecące dzieła sztuki. Kreatywna, samodzielnie wykonana dekoracja do pokoju dziecięcego, idealna prezent dla dzieci, które mają ochotę na majsterkowanie i kształtowanie. Idealnie nadaje się na popołudnie puzzle i popołudnie do majsterkowania z rodziną lub dziećmi.CREATTO uskrzydla fantazję!

Składanie, wtykanie, łączenie – z elementów wtykowych i połączeń wtykowych powstają w mgnieniu oka fantastyczne zwierzęta i obiekty. W szczegółowej instrukcji opisano propozycje modeli kotka, misia, wiewiórki i małego domku. Jeśli chcemy, nie musimy się ograniczać do proponowanych w zestawie modeli. Elementy do budowy są uniwersalne i możemy z nich stworzyć również inne figury, tutaj ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Dołączony łańcuch świetlny z lampkami LED, który zostanie zamontowany na końcu sprawia, że każde dzieło sztuki staje się wyjątkowym obiektem świetlnym. Wspaniały projekt puzzli 3D do dekoracji pokoju dziecięcego.Tak to działa

Ilustrowana instrukcja wspiera dzieci krok po kroku podczas układania dowolnych obiektów. Od różnych kolorów elementów wtykowych i połączeń wtykowych, aż po montaż lampek LED, proces montażu jest dokładnie opisany. Dowiemy się z niej jak np. z wielu pojedynczych elementów powstaje słoń i jakie są jeszcze możliwości aranżacji. Dzieci uczą się przy tym nie tylko kreować i kształtować, ale również z zabawą trenują swoją przestrzenną wyobraźnię i koncentrację.Dodatkowo by ułatwić proces składania, na naszej stronie znajdują się filmy instruktażowe dla każdego zestawu CREATTO firmy KOSMOS. Dzięki nim możemy prześledzić dokładnie etap składania każdej możliwej figury!

Zestaw wymaga 2 baterii AA (paluszki), baterie nie są załączone.