ReBotz - Buxy

ReBotz — Buxy, skaczący robot
Niesamowite, jak ten mały robot skacze dziko po pokoju i zaskakuje wszystkich swoimi brawurowymi sztuczkami! Wyposażony w gumkę i silnik, dziki Buxy jest nie do powstrzymania! Dzieci w wieku od 8 do 12 lat szybko łączą ze sobą poszczególne części, wkładają silnik i umieszczają baterie w komorze – jasne instrukcje podpowiadają, jak to zrobić. Możliwe są zabawne eksperymenty z różnymi wysokościami skoku!Gang robotów ze złomowiska
Buxy to skaczący talent gangu dziwnych robotów ze złomowiska. Inni członkowie gangu to Rusty – pełzacz, Pitti – biegacz i Duke – deskorolkarz.

Te małe roboty są składane ze wszystkiego, co ma do zaoferowania ich dom: wyposażone w żelazko, parasol i wiele więcej, rzucają się, czołgają i jeżdżą po okolicy. Gang robotów jest nierozłączny - a nawet wymieniają się częściami, aby wykonywać jeszcze bardziej ekscytujące sztuczki!Poznaj szalony świat Rebotz'ów!
Co potrafią te roboty! Od różnych wysokości skoku, przez bieg wsteczny, po tor zygzakowaty — po prostu wypróbuj sam!

I to pomimo tego, że tak naprawdę są zrobione ze złomu. Ale Buxy, Rusty, Pitti i Duke naprawdę stają się prawdziwymi artystami ruchu. Jak to działa? Roboty pokazują, jak to się robi: poruszają się z miotłami, rakietami tenisowymi lub żelazkami, a także wymieniają między sobą swoje elementy! W instrukcji znajdują się zabawne pomysły na zamiany i nowe, szalone kombinacje.Instrukcja z arkuszem naklejek i zabawnymi eksperymentami
Jest rok 2583... - W instrukcji jest mały komiks, który opowiada o tym, jak powstał gang robotów. Aby można było go bezpośrednio ożywić, wszystko jest dokładnie wyjaśnione w poszczególnych krokach i z wieloma ilustracjami. Po prostu przymocuj poszczególne części do modułu silnikowego, umieść baterie w komorze - i gotowe!

Na każdego ReBotza czekają ekscytujące eksperymenty — na przykład, jak Buxy może skakać jeszcze wyżej lub jak Rusty wrzuca wsteczny bieg. Przygotowując go, nie zapomnij o naklejkach, które nadają ReBotzowi tandetny wygląd! Każdy robot ma swoje własne ale z pewnością chętnie się wymienią!Zestaw wymaga 3 baterii 1,5 V typu LR03 (AAA, Mikro)


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.