ReBotz - Rusty

ReBotz — Rusty, czołgający się robot
Kto tam się czołga? I czy ten mały robot naprawdę ma ze sobą narty, żelazko i dwie połówki kierownicy?! Ten zabawny zestaw z robotem składa się z kilku pojedynczych części, które w prosty sposób mogą być połączone ze sobą przez dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Teraz podłącz silnik i włóż baterie, a Rusty bardzo szybko przemknie przez pokój dziecięcy. Ale ten bot nie jest sam! Należy do czteroosobowego gangu robotów KOSMOS ze złomowiska - ReBotz! Każdy z członków gangu ma swój charakterystyczny styl poruszania się. Jak to będzie wyglądać, gdy części botów będą ze sobą pomieszane? Spróbuj różnych wariantów i ciesz się bałaganem!Gang robotów ze złomowiska
Rusty to czołgający się talent gangu dziwnych robotów ze złomowiska. Inni członkowie gangu to Buxy – skoczek, Pitti – biegacz i Duke – deskorolkarz.

Te małe roboty są składane ze wszystkiego, co ma do zaoferowania ich dom: wyposażone w żelazko, parasol i wiele więcej, rzucają się, czołgają i jeżdżą po okolicy. Gang robotów jest nierozłączny - a nawet wymieniają się częściami, aby wykonywać jeszcze bardziej ekscytujące sztuczki!Poznaj szalony świat Rebotz'ów!
Co potrafią te roboty! Od różnych wysokości skoku, przez bieg wsteczny, po tor zygzakowaty — po prostu wypróbuj sam!

I to pomimo tego, że tak naprawdę są zrobione ze złomu. Ale Buxy, Rusty, Pitti i Duke naprawdę stają się prawdziwymi artystami ruchu. Jak to działa? Roboty pokazują, jak to się robi: poruszają się z miotłami, rakietami tenisowymi lub żelazkami, a także wymieniają między sobą swoje elementy! W instrukcji znajdują się zabawne pomysły na zamiany i nowe, szalone kombinacje.Instrukcja z arkuszem naklejek i zabawnymi eksperymentami
Jest rok 2583... - W instrukcji jest mały komiks, który opowiada o tym, jak powstał gang robotów. Aby można było go bezpośrednio ożywić, wszystko jest dokładnie wyjaśnione w poszczególnych krokach i z wieloma ilustracjami. Po prostu przymocuj poszczególne części do modułu silnikowego, umieść baterie w komorze - i gotowe!

Na każdego ReBotza czekają ekscytujące eksperymenty — na przykład, jak Buxy może skakać jeszcze wyżej lub jak Rusty wrzuca wsteczny bieg. Przygotowując go, nie zapomnij o naklejkach, które nadają ReBotzowi tandetny wygląd! Każdy robot ma swoje własne ale z pewnością chętnie się wymienią!Zestaw wymaga 3 baterii 1,5 V typu LR03 (AAA, Mikro)


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.