ReBotz - Duke

ReBotz — Duke, robot jeżdżący na deskorolce
Prosto z toru nadchodzi super deskorolkarz! Dzieci w wieku od 8 lat mogą złożyć deskorolkowego robota KOSMOS z kilku pojedynczych części. Dzięki temu, Duke może szybciutko rozpocząć swoje deskorolkowe sztuczki.
Wyposażony w parasol, miotłę i deskorolkę, nasz ReBotz jest czymś wyjątkowym - może śmigać i skakać po pokoju dziecięcym. Po prostu postępuj zgodnie z jasnymi instrukcjami, zainstaluj silnik i baterie, a robot zacznie się poruszać. O tym jak będzie się on poruszał decydują zmienne ramiona. Duke uzupełnia gang robotów! On i jego trzej przyjaciele udowadniają, że nadal można robić fajne sztuczki ze starymi częściami ze złomowiska. Jeśli zebrałeś kilka robotów na raz, możesz szaleńczo łączyć ze sobą wszystkie części ich ciała. Świetna zabawa!Gang robotów ze złomowiska
Duke to deskorolkowy talent gangu dziwnych robotów ze złomowiska. Inni członkowie gangu to Buxy – skoczek, Pitti – biegacz i Rusty – pełzacz.

Te małe roboty są składane ze wszystkiego, co ma do zaoferowania ich dom: wyposażone w żelazko, parasol i wiele więcej, rzucają się, czołgają i jeżdżą po okolicy. Gang robotów jest nierozłączny - a nawet wymieniają się częściami, aby wykonywać jeszcze bardziej ekscytujące sztuczki!Poznaj szalony świat Rebotz'ów!
Co potrafią te roboty! Od różnych wysokości skoku, przez bieg wsteczny, po tor zygzakowaty — po prostu wypróbuj sam!

I to pomimo tego, że tak naprawdę są zrobione ze złomu. Ale Buxy, Rusty, Pitti i Duke naprawdę stają się prawdziwymi artystami ruchu. Jak to działa? Roboty pokazują, jak to się robi: poruszają się z miotłami, rakietami tenisowymi lub żelazkami, a także wymieniają między sobą swoje elementy! W instrukcji znajdują się zabawne pomysły na zamiany i nowe, szalone kombinacje.Instrukcja z arkuszem naklejek i zabawnymi eksperymentami
Jest rok 2583... - W instrukcji jest mały komiks, który opowiada o tym, jak powstał gang robotów. Aby można było go bezpośrednio ożywić, wszystko jest dokładnie wyjaśnione w poszczególnych krokach i z wieloma ilustracjami. Po prostu przymocuj poszczególne części do modułu silnikowego, umieść baterie w komorze - i gotowe!

Na każdego ReBotza czekają ekscytujące eksperymenty — na przykład, jak Buxy może skakać jeszcze wyżej lub jak Rusty wrzuca wsteczny bieg. Przygotowując go, nie zapomnij o naklejkach, które nadają ReBotzowi tandetny wygląd! Każdy robot ma swoje własne ale z pewnością chętnie się wymienią!Zestaw wymaga 3 baterii 1,5 V typu LR03 (AAA, Mikro)


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.