ReBotz - Pitti

ReBotz — Pitti, chodzący robot akrobata
Szybciej! Ten mały robot firmy KOSMOS jest po prostu nie do powstrzymania. Pitti biegnie z rakietą tenisową i młotkiem – to akrobata z serii ReBotz, szalonych robotów ze złomowiska. Wystarczy kilka kliknięć, aby skonfigurować zabawnego ReBotza. Po prostu złóż dwa koła, rakietę tenisową, młotek i silnik zgodnie z instrukcjami a w pokoju dziecięcym zapanuje imprezowy nastrój! Pitti przywiózł je wszystkie ze złomowiska, skąd pochodzi również trzech jego kumpli z gangu robotów – ich części ciała są pokryte fajnymi, tandetnymi naklejkami. Co się stanie, gdy kończyny różnych robotów zostaną pomieszane? Niespodzianka! Zabawny prezent firmy KOSMOS dla dzieci od 8 roku życia.Gang robotów ze złomowiska
Pitti to chodzący talent gangu dziwnych robotów ze złomowiska. Inni członkowie gangu to Buxy – skoczek, Rusty – pełzacz i Duke – deskorolkarz.

Te małe roboty są składane ze wszystkiego, co ma do zaoferowania ich dom: wyposażone w żelazko, parasol i wiele więcej, rzucają się, czołgają i jeżdżą po okolicy. Gang robotów jest nierozłączny - a nawet wymieniają się częściami, aby wykonywać jeszcze bardziej ekscytujące sztuczki!Poznaj szalony świat Rebotz'ów!
Co potrafią te roboty! Od różnych wysokości skoku, przez bieg wsteczny, po tor zygzakowaty — po prostu wypróbuj sam!

I to pomimo tego, że tak naprawdę są zrobione ze złomu. Ale Buxy, Rusty, Pitti i Duke naprawdę stają się prawdziwymi artystami ruchu. Jak to działa? Roboty pokazują, jak to się robi: poruszają się z miotłami, rakietami tenisowymi lub żelazkami, a także wymieniają między sobą swoje elementy! W instrukcji znajdują się zabawne pomysły na zamiany i nowe, szalone kombinacje.Instrukcja z arkuszem naklejek i zabawnymi eksperymentami
Jest rok 2583... - W instrukcji jest mały komiks, który opowiada o tym, jak powstał gang robotów. Aby można było go bezpośrednio ożywić, wszystko jest dokładnie wyjaśnione w poszczególnych krokach i z wieloma ilustracjami. Po prostu przymocuj poszczególne części do modułu silnikowego, umieść baterie w komorze - i gotowe!

Na każdego ReBotza czekają ekscytujące eksperymenty — na przykład, jak Buxy może skakać jeszcze wyżej lub jak Rusty wrzuca wsteczny bieg. Przygotowując go, nie zapomnij o naklejkach, które nadają ReBotzowi tandetny wygląd! Każdy robot ma swoje własne ale z pewnością chętnie się wymienią!Zestaw wymaga 3 baterii 1,5 V typu LR03 (AAA, Mikro)