Układ Słoneczny

Prawdziwy Układ Słoneczny w twoim pokoju!

Model Układu Słonecznego firmy KOSMOS składa się z 8 planet i słońca, które zbudujemy z ponad 50 części. Na różnych orbitach krążą Jowisz, Venus etc. wokół dużego, żółtego środka, jakim jest słońce.Nie potrzeba baterii!

Zestaw ten działa całkowicie bez potrzeby użycia jakichkolwiek baterii, ponieważ w słońcu kryje się silnik, dzięki któremu możemy własnoręcznie wprowadzić w ruch nasze planety. Instrukcja dzięki wielu zdjęciom i szczegółowym opisom dokładnie przedstawia nam nie tylko jak zbudować cały Układ Słoneczny ale również jak wprawić go w ruch.Dzięki średnicy 35 cm ten Układ słoneczny nie zajmuje tak dużo miejsca jak oryginał i pasuje do każdego pokoju dziecięcego. Dzięki temu jest zawsze w zasięgu wzroku zachwyconych fanów gwiazd i przyszłych pasażerów statków kosmicznych!Całkowicie bez elektroniki modele planetarne obracają się wokół słońca i wyglądają przy tym łudząco podobnie do planet naszego Układu Słonecznego – nic dziwnego, są one zaprojektowane z naklejkami, a Saturn ma przy sobie nawet swój pierścień!Ponad 50 części!

Aby planety zaczęły krążyć, układ słoneczny składa się z ponad 50 części. Szczególnie ważne: Silnik naciągany na słońcu sprawia, że model działa całkowicie bez baterii. Dla szybkiego i łatwego montażu oprócz ilustrowanych kroków w instrukcji dostępny jest również film objaśniający, dotyczący montażu i obsługi systemu.Przejrzysta instrukcja oraz masa ciekawostek

Ponadto instrukcja zapewnia wiele informacji oraz ciekawostek i pokazuje, jak działa mechanizm silnika ciągnącego. Do dzieła: Naciągnij silnik i samodzielnie doświadcz ruchu planet!


Układ Słoneczny

od 8 lat
29,5 x 24 x 6,5 cm

4002051617097
K617097

Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Video instrukcja montażu