Pierwsze Gry Conni

4 gry w 1
Dzięki Conni gry sprawiają jeszcze więcej radości! Cztery wspaniałe gry z ulubioną bohaterką czekają na dzieci od 3 lat.

Kto znajdzie odpowiednią parę? Jak zabawnie wygląda czas spędzony na farmie? Jak wygląda droga do przedszkola? Kto jest szczególnie szybki podczas wyścigów?Gra memo, dwie gry wyścigowe i gra kooperacyjna zapewniają zabawne godziny zabawy z rodzicami, rodzeństwem i dziadkami.

Pierwsze gry Conni to wspaniałe pudełko ze wspaniałymi przygodami Conni i jej świata.Nauka z Conni
Ta pierwsza kolekcja klasycznych gier dla dzieci z ich ulubioną postacią Conni. Niezależnie od tego, czy w domu, w gospodarstwie rolnym lub w podróży – dzieci od 3 lat przeżywają świat z perspektywy dziewczynki Conni i uczą się przy tym ekscytujących gier.

Dla zabawnych popołudniowych zabaw w przedszkolu, pokoju dziecięcym lub w podróży – a także wspaniały prezent dla wszystkich, którzy zaczynają interesować się grami.

Świetna zabawa z Conni
Wszyscy ją znają, wszyscy ją kochają: Conni. Dziewczynka oczarowuje dzieciaki i zapewnia dobry nastrój dzięki wesołym przeżyciom z dnia codziennego.Dzieci uczą się, jak grać w różne typy gry, mają kontakt z podstawowymi zasadami gry i ćwiczą swoją koncentrację. Kostki, zagadki, nazywanie, liczenie – zabawa może się zaczynać!


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Pierwsze Gry Conni

Od 2 do 4 graczy
15 min.
od 3 lat
26,8 x 26,8 x 6 cm

4002051681043
K681043

Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Recenzja - Dzieciaki Testują
Video Recenzja - Dzieciaki Testują