Dodo

Wśród członków plemienia Hagulaminapitopasi panuje niezwykłe poruszenie. Nadeszła pora na doroczną ceremonię Toczącego się Jaja. Musicie wiedzieć, że Dodo jest świętym ptakiem tego plemienia, choć jest przecież taki nierozsądny. Każdego roku wybiera najwyższą i najbardziej stromą górę w całej Mangalopanezji, by zbudować tam gniazdo. I niestety za każdym razem powtarza się to samo – niezdarny Dodo przypadkiem wypycha swoje jajko z gniazda. Toczy się ono na skalną półkę – i dalszy ciąg możecie sobie wyobrazić!
Ale członkowie plemienia Hagulaminapitopasi są na to przygotowani. Budują mosty, by jajko mogło bezpiecznie sturlać się ze szczytu góry. Waszym zadaniem jest pomóc mieszkańcom wyspy!
Czy odważycie się podjąć wyzwanie i wziąć udział w ratowaniu cennego jajka?

Zwariowana gra zręcznościowa dla 2-4 graczy, od 6 lat.


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Dodo

Od 2 do 4 graczy
10 min.
Od 6 lat
28,8 x 29,7 x 7,3 cm

4002051697945
K697945

Pobierz instrukcję
Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Video Recenzja - Board Games TV
Recenzja - Diceland
Recenzja - Młody Giercownik