Zestaw Fun Science - Skaczące Piłeczki

Zestaw edukacyjny do tworzenia skaczących kulek z granulatu to fascynujące narzędzie, które nie tylko bawi, ale także rozwija kreatywność i umiejętności naukowe. Ten innowacyjny zestaw pozwala dzieciom i dorosłym na własnoręczne stworzenie swoich skaczących kulek, łącząc zabawę z nauką.

Sam miksuj super fajne, sprężyste piłki – Twoje dzieła będą gotowe w zaledwie 10 minut. Stwórz do 20 kulek mocy ze specjalnych granulek w 6 kolorach różnych kolorach świecących w ciemności. 2 formy na kuliste i kwadratowe sprężyste piłki oraz zabawne, chybotliwe oczka zapewniają różnorodność w tworzeniu naszych kolorowych piłeczek. Zestaw zawiera ekscytujące ciekawostki i zabawne fakty na temat nocnych kolorów w przyrodzie. Zestaw Fun Science firmy KOSMOS przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat do zabawy i gromadzenia wiedzy!Każda skacząc piłka jest wyjątkowa! Warstwa po warstwie dzieci wsypują do foremek granulki w różnych kolorach i decydują, jak będą wyglądać ich sprężyste piłki. Niezależnie od tego, czy jest kolorowa, monochromatyczna, świecąca w ciemności, kwadratowa czy okrągła – każda sprężysta piłka jest wyjątkowa. Zabawne, poruszające się oczka osadzone w masie granulatowej tworzą specjalny efekt.Dostępnych jest 18 opakowań granulatu, dzięki czemu mamy spory zapas materiału do budowy, jeśli pierwsze kulki stracą sprężystość po kilku dniach. Ale z twardej masy można też stworzyć wspaniałe dekoracje – co powiesz na kolorową zawieszkę z kosmitą?

Krok po kroku przejrzyście zilustrowana instrukcja nie tylko wyjaśnia, jak powstają sprężyste kulki, ale także oferuje ekscytujące informacje na temat efektów świecenia w przyrodzie w formie sprytnych ciekawostek.Podczas eksperymentowania z różnymi proporcjami granulatu i wody, dzieci uczą się o właściwościach materiałów, absorpcji i reakcjach chemicznych, rozwijając swoją wiedzę na temat podstaw nauk przyrodniczych. Proces tworzenia kulek wymaga także cierpliwości i precyzji, co rozwija umiejętności motoryczne i koordynację ruchową. Świetny i kreatywny start w świat eksperymentów!
KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Zestaw Fun Science - Skaczące Piłeczki

8-12 lat
29,5 x 20,5 x 6,5 cm

4002051616663
K7616663

Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Video recenzja - Dzieciaki Testują
Recenzja - Oliwia testuje
Recenzja - Sztukater
Recenzja - Nie Tylko Dla Mam