Tych Trzech ??? Elektroniczny sejf

W Rocky Beach w Kalifornii mieszka trójka detektywów: Justus Jonas, Peter Shaw i Bob Andrews. Razem działają jako Tych Trzech ??? i przyjmą każdą sprawę! Trzej przyjaciele przeżywają ekscytujące historie kryminalne, rozwiązują najtrudniejsze sprawy i zawsze mogą na sobie polegać.Poufne dokumenty, małe skarby i inne tajemnice - nie tylko Trzej Detektywi z Rocky Beach, Justus Jonas, Peter Shaw i Bob Andrews, potrzebują bezpiecznego miejsca do przechowywania - nie. Wszystkie dzieci chcą zachować pewne rzeczy dla siebie.

Ten cyfrowy sejf jest idealnym sekretnym schowkiem i chroni wszystkie ważne skarby przed intruzami za pomocą czterocyfrowego, indywidualnie ustawianego kodu. W przypadku nieautoryzowanego dostępu alarm ostrzega o włamaniu.Sekrety oznaczają dla dzieci coś magicznego i ekscytującego. Po pierwsze, tajemnice są czymś całkiem prywatnym. Następnie łączą ludzi, których łączy wspólny sekret. Dzieci uwielbiają tajemnice, ponieważ pomagają oddzielić się od świata dorosłych.

Cyfrowy sejf Tych Trzech Detektywów ??? pomaga dzieciom chronić ich skarby, zapewniając im jednocześnie możliwość ekscytującej zabawy w prawdziwego detektywa.


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Tych Trzech ??? Elektroniczny sejf

od 8 lat
20 x 16 x 12

4002051665333
K7665333

Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Recenzja - Przystanek Rodzinka