Zapraszamy do wspópracy
Od 27 lat z powodzeniem działamy na rynku. Zaopatrujemy zarówno hurtownie, sieci handlowe, jak i mniejsze sklepy. Chętnie podejmiemy współpracę z nowymi odbiorcami a w związku z tym:
- odpowiemy na wszelkie Państwa pytania
- pomożemy przy doborze asortymentu i tworzeniu oferty handlowej
- dostarczymy materiały promocyjne i pomożemy wyeksponować nasze towary.

Dlaczego warto z nami wspłpracować i sprzedawać karty Piatnika
Mamy bogaty asortyment produktów dla każdej grupy wiekowej: oprócz ponad 400 wzorów kart także gry, puzzle i ciekawe akcesoria takie jak np. maszynki do tasowania czy żetony do pokera. Nasze produkty nie mają terminu ważności i nie ulegają trendom - najpopularniejsze wzory kart pochodzą z czasów przedwojennych. Znakiem rozpoznawczym Piatnika zawsze była jakość i dlatego w dalszym ciagu (już od 1824 roku) karty, z wielką starannością, produkowane są w Wiedniu.
Właśnie ze względu na rónorodność i precyzję wykonania produkty Piatnika doskonale nadają się również na prezenty. Biorąc zatem pod uwagę, że gra w karty to popularny sposób spędzania czasu a Piatnik to marka renomowana, mają Państwo pewność sprzedaży towarów.
Poza tym działamy szybko i sprawnie - zamówienia przyjmujemy zarówno mailem, faxem jak i telefonicznie i realizujemy je natychmiast, a przede wszystkim wspópracujemy w miłej atmosferze.

Kluwi s.c.
ul. Żeromskiego 14/15, 05-500 Piaseczno
Biuro i magazyn: ul. Słowicza 2, 05-500 Mysiadło
Tel./Fax: +48 22 642 34 57 | E-Mail: info@piatnik.pl