Pencil Nose

Narysuj nos, kwiatek, dom oraz królika
Okulary na nos i jedziemy! Sprawdźcie, jak dobrze rysujecie bez użycia rąk! To nie takie łatwe, gdy do dyspozycji macie tylko nos. W grze Pencil Nose musicie wyobrazić sobie, jak to jest rysować nosem. Brzmi ciekawie? Na pewno będzie to zadanie niełatwe, wymagające, ale i bardzo zabawne!

Kalambury często goszczą na spotkaniach rodzinnych, imprezach ze znajomymi czy wieczorach planszówkowych. Dzięki grze Pencil Nose, możecie zagrać w troszkę inną odmianę, w której hasła odgadujemy na podstawie rysunków wykonanych... nosem! W takim wydaniu kalambury przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym!Czy umiesz narysować swoje hasło… nosem?
W tej grze imprezowej liczy się kreatywność, zręczność oraz pomysłowość. Przyda się także cała masa skupienia! Zadaniem rysownika jest przedstawienie w formie graficznej jak największej liczby wyrazów z karty, oczywiście w limicie czasu ograniczonym przez klepsydrę. Ale to nie takie proste! Mazak, którym będziemy rysować, będzie umieszczony na naszym nosie, a do tworzenia rysunków wykorzystamy tylko ruchy głowy!Pomoże nam w tym przeźroczysta plansza, po której rysować będziemy suchościeralnym markerem. Marker umieszczamy na specjalnych okularach, na wysokości nosa. Dzięki różnym nakładkom możemy wykorzystać również inne markery, które posiadamy w domu. A dołączona w zestawie gąbka pozwoli nam szybko zetrzeć rysunek z naszej planszy do rysowania.110 kart, każda z 6 hasłami do wylosowania!
W pudełku znajdziemy również aż 110 kart z zadaniami! Na każdej karcie znalazło kilka haseł, które gracze będą mogli rysować w dowolnej kolejności. Gracze dzielą się na dwie drużyny i starają się zgadnąć, jak najwięcej haseł rysowanych przez jednego z członków swojej drużyny. Rysownik umieszcza kartę z hasłem w specjalnym miejscu na tabliczce, zakłada na nos specjalne okulary z markerem i odwraca klepsydrę… Teraz musi przedstawić hasła tak, aby jego drużyna zdołała ich, jak najwięcej odgadnąć, zanim skończy się czas.Wygrana następuje w momencie uzyskania przez którąś z drużyn 10 punktów. Pencil Nose ma również wariant przeznaczony dla 3 graczy, dzięki czemu można zagrać w trochę mniejszym składzie.Nietypowe rysowane kalambury na czas – zabawa dla całej rodziny
Gra Pencil Nose to idealna gra towarzysko-imprezowa dla całej rodziny. Rysowanie nosem spodoba się dzieciom, ale również rozbawi dorosłych i pozwoli odkryć, kto najlepiej rysuje ruchami głowy! Rozgrywka jest dynamiczna, a hasła wystarczą Wam na wiele godzin zabawnej gry! Gra Pencil Nose przeznaczona jest dla graczy w wieku od 8 lat.