Zestaw Archeologiczny Pterozaur

Wykop prawdziwego Dinozaura!

Wykop i złóż szkielet latającego pterozaura jak prawdziwy archeolog. Poznaj jego historię i wkrocz w fascynujący świat dinozaurów!

Dzięki temu zestawowi możecie zostać odkrywcami prehistorycznych zwierząt, czyli paleontologami. Przy użyciu zawartych w zestawie narzędzie będziecie mogli wydobyć i zmontować szkielet pterozaura, czyli najbardziej znanego latającego przedstawiciela dinozaurów, który dodatkowo świeci w ciemnościach.Zostań prawdziwym archeologiem!

Dinozaury to jedne z najciekawszych zwierząt prehistorycznych. Ich historia oraz budowa ciała budzi ciekawość u wielu dorosłych naukowców. Teraz i Twoje dziecko już od małego może odkrywać świat dinozaurów. Jeśli dociekliwość i chęć poznawania przeszłości i świata to cechy twojego dziecka to będzie dla niego idealny prezent. Możecie razem wcielić się w prawdziwych archeologów i wykopać prawdziwego dinozaura!

Wykopaliska archeologiczne to edukacyjna zabawa, która pozwoli dziecku rozwinąć swoje zdolności manualne, ćwiczyć cierpliwość i zdobyć wiedzę z zakresu archeologii. Przy okazji Ty także możesz spędzić czas ze swoim dzieckiem! Przyszli mali odkrywcy będą mieli szanse na ciekawą przygodę podczas wydobywania szczątków dinozaurów. Nasz zestaw pozwoli waszym pociechom przenieść się w czasie i zostać małym odkrywcą. Zaopatrzeni w cały niezbędny ekwipunek, mogą się wcielić w rolę paleontologa i wykopać szkielet prehistorycznego dinozaura.Młotek w dłoń i do dzieła!

Zestaw Archeologiczny firmy Kosmos pozwala na wykopanie z glinianego bloku części szkieletu jednego z najbardziej znanych dinozaurów - pterozaura. Aby przystąpić do zabawy należy blok gipsowy zmoczyć przy pomocy gąbki, aby gips zmiękł, a następnie używając dołączonych narzędzi delikatnie go rozkruszać, żeby dostać się do kości. Wydobycie każdej części szkieletu generuje mnóstwo frajdy i pozwala poczuć się jak prawdziwy archeolog. Po wydobyciu wszystkich elementów możemy złożyć naszego dinozaura. Figurka naszego pterozaura dodatkowo potrafi świecić w ciemności!

W zestawie dodatkowo znajduje się kolorowa instrukcja w języku polskim, z której dowiemy się wiele różnych ciekawostek o dinozaurach oraz poznamy odpowiednie techniki wydobywania szkieletu z gipsowego bloku. Dzięki temu dzieci nie tylko zdobędą ciekawą wiedzę ale również nauczą się jak w łatwy sposób wykopać kości naszego pterozaura.Nauka poprzez zabawę

Dzięki temu zestawowi, dzieci będą miały wiele godzin edukacyjnej zabawy, a jednocześnie będą rozwijać swoje umiejętności praktyczne, myślenie i zmysły. To idealny sposób na rozwijanie zdolności manualnych Twojego dziecka i zapewnienie mu wspaniałych doświadczeń naukowych, które będą miały pozytywny wpływ na całe życie. Zestaw archeologiczny to rówież doskonały prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.
KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Zestaw Archeologiczny Pterozaur

od 7 lat
21 x 13 x 5,5 cm

5904162211012
K1012

Pobierz zdjęcia