Zestaw Archeologiczny Skamieliny

Witaj w fascynującym świecie archeologii! W naszym zestawie archeologicznym masz okazję odkryć skarby dawnych czasów. Ten wyjątkowy zestaw zawiera gipsowy blok, który kryje w sobie tajemnicze skamieliny, ukryte przez tysiące lat.

Poczuj dreszczyk emocji, gdy zanurzysz się w procesie odkrywania. Zestaw archeologiczny nie tylko dostarczy Ci rozrywki, ale również rozbudzi Twoją ciekawość i pozwoli na poznanie historii życia na Ziemi.Kopanie, odkrywanie, zdumienie – z tym zestawem można udać się w ekscytującą podróż! Po prostu niewiarygodne, że w tym gipsowym bloku do wykopalisk ukrywają się prawdziwe skamieliny, takie jak ząb rekina, korale kamienne, muszla artypidy, żywice i bursztyny. Wystarczy młotek oraz dłuto, by mali odkrywcy mogli przekopywać się przez kolejne warstwy gipsowego bloku i odkrywać znajdujące się w nim skarby.Rozpocznij swoją przygodę od przygotowania odpowiednich narzędzi - młotka, dłuta i pędzla. Delikatnie usuń warstwę powierzchniową gipsu, odkrywając stopniowo ukryte skarby. Poczuj się jak prawdziwy archeolog, przemierzający czas i przestrzeń w poszukiwaniu zapomnianych skamielin.To wszystko bardzo proste dzięki instrukcji obsługi: wyjaśnia ona dzieciom, jak krok po kroku należy postępować podczas procesu kopania w gipsowym bloku oraz odpowiada na wiele pytań, które powstają podczas zabawy przy odkrywaniu skamielin. Pokazuje również jak zbudować małe muzeum, które możemy pokazać rodzinie oraz znajomym. Dodatkowo zawiera sporo ciekawostek o naszych skamielinach oraz o archeologii.Dzięki temu zestawowi, dzieci będą miały wiele godzin edukacyjnej zabawy, a jednocześnie będą rozwijać swoje umiejętności praktyczne, myślenie i zmysły. To idealny sposób na rozwijanie zdolności manualnych Twojego dziecka i zapewnienie mu wspaniałych doświadczeń naukowych, które będą miały pozytywny wpływ na całe życie. Zestaw archeologiczny to również doskonały prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Zestaw Archeologiczny Skamieliny

od 7 lat
21 x 13 x 5,5 cm

4002051617226
K1043

Pobierz zdjęcia