Zestaw Archeologiczny Skarb Rycerzy

Jak prawdziwy archeolog wydobywaj monety, medaliony, kamienie, a nawet smoczy ząb. Zanurz się w mistycznym średniowiecznym świecie i poznaj ekscytujące opowieści o rycerzach i smokach. Przy użyciu młotka i dłuta wydobywaj znaleziska z gipsu, znajdź niebezpieczny smoczy ząb, zaproś przyjaciół do gry w średniowieczne kości.Zestaw Archeologiczny Skarb Rycerski to niezwykła podróż w głąb historii, która połączy Cię z fascynującym światem średniowiecznych tajemnic i legend. Ten pasjonujący produkt to nie tylko zabawa, ale także edukacyjna podróż przez czas, która rozbudza wyobraźnię i ciekawość.

Głównym elementem zestawu jest gipsowy blok, który kryje w sobie niezliczone skarby przeszłości. Za pomocą dołączonego dłuta możesz wcielić się w rolę prawdziwego archeologa i odkrywać ukryte przed wiekami skarby. Początkowo tajemnicza bryła stopniowo odkrywa swoje sekrety, gdyż pod Twoimi precyzyjnymi rękami ukazują się fragmenty zapomnianej historii.Wśród skarbów, które możesz odkryć, znajdują się rzadkie artefakty takie jak smoczy ząb, tajemniczy medalion, misternie wykonany naszyjnik, złote i srebrne monety oraz błyszczące kamienie, które kiedyś zdobiły korony i biżuterię średniowiecznych władców. Każdy znaleziony przedmiot to nie tylko element zestawu, lecz również kawałek historii, który pozwala lepiej zrozumieć życie i obyczaje ludzi z dawnych czasów.Zestaw Archeologiczny Skarb Rycerski to doskonały sposób na spędzenie czasu w sposób kreatywny i pouczający. Podczas wykopalisk możesz wcielić się w rolę badacza przeszłości, zgłębiając tajemnice minionych epok. Pomoże nam w tym instrukcja, z której dowiemy się kilku ciekawostek o rycerzach, smokach i pracy archeologa. To także świetna okazja do nauki i rozwijania umiejętności manualnych, gdyż każde wydobyte z bloku artefakty wymagają precyzji i cierpliwości.


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Zestaw Archeologiczny Skarb Rycerzy

od 7 lat
21 x 13 x 5,5 cm

4002051657994
K1067

Pobierz zdjęcia