Zwierzęta z gospodarstwa rolnego

Idealna zabawa w wykopaliska z efektem zaskoczenia! W każdym glinianym bloku, przypominającym małą stodołę, czeka na odkrycie jedno z dwunastu różnych zwierząt, które możemy spotkać na typowej farmie.Krowa, świnia, koń, kaczka czy królik - kto skrywa się w tym mini zestawie do kopania KOSMOS? 12 zwierząt gospodarskich czeka na uwolnienie z gipsowej stodoły. Który znajdziesz? To niespodzianka! Wystarczy zwilżyć miękką gąbkę, a dzieci w wieku od 5 lat mogą wykopać dłutem jedną z 12 małych figurek zwierząt. Instrukcja dołączona do małego zestawu KOSMOS dokładnie wyjaśnia, która technika sprawdza się najlepiej. Zabawny prezent, gadżet urodzinowy lub pamiątka pomiędzy kolekcjonowaniem i zabawą!Dzięki temu zestawowi nie tylko zapewnisz wiele godzin zabawy, ale także pobudzisz umiejętności motoryczne i ciekawość swoich dzieci. Wykopywanie figurek zwierząt ćwiczy umiejętności i pozwala poczuć oczekiwanie na niespodziankę kryjącą się za każdą gipsową ścianką.
KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Zwierzęta z gospodarstwa rolnego

od 5 lat
7 x 5 x 5 cm

4002051601669
K601669

Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Teaser - wersja angielska