Dino Eggs

Odkryłem Dinozaura!

Każde z tych intrygujących jaj zawiera w sobie jednego miniaturowego dinozaura. Musisz tylko używając ostrożnie dołączonego dłuta, wykopać go z prehistorycznej gliny! Bądź odkrywcą wymarłego świata wyjątkowych gadów! Zbierz całą kolekcję 12-stu dinozaurów i naucz się je rozpoznawać!Dzięki zestawowi KOSMOS dostajemy w swoje ręce jajo, ale nie byle jakie jajo! Pod jego gipsową skorupką kryje się bowiem najprawdziwszy, mały dinozaur, który czeka na uwolnienie! Zadaniem dziecka jest wydostanie go na wolność. Aby tego dokonać, musi on precyzyjnie rozłupać gipsową skorupę, delikatnie dotrzeć na ukrytego pod nią dinozaura, wydostać go i umyć z pyłu! Wtedy też może dołączyć go do swojej kolekcji, która łącznie może liczyć aż 12 różnych, małych dinozaurów!Zostań prawdziwym archeologiem!

Dinozaury to jedne z najciekawszych zwierząt prehistorycznych. Ich historia oraz budowa ciała budzi ciekawość u wielu dorosłych naukowców. Teraz i Twoje dziecko już od małego może odkrywać świat dinozaurów. Jeśli dociekliwość i chęć poznawania przeszłości i świata to cechy twojego dziecka to będzie dla niego idealny prezent. Możecie razem wcielić się w prawdziwych archeologów i wykopać prawdziwego dinozaura!Zbierz 12 figurek prawdziwych dinozaurów!

Jaja Dino to nie tylko Wspaniała zabawka edukacyjna i interakcyjna. To także możliwość zdobycia 12 różnych figurek prawdziwych dinozaurów. Figurkami możemy się wymieniać z innymi dziećmi, by poszerzać własną kolekcję. To idealny prezent dla kolekcjonerów!


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Dino Eggs

od 5 lat
8 x 6 x 5 cm

4002051665159
K665159

Pobierz zdjęcia