Luneta

Eksploruj niesamowity krajobraz kraterów na Księżycu lub obserwuj ptaki i wiewiórki na drzewach - metalowa luneta dla dzieci przybliża to wszystko niewiarygodnie blisko dzięki 12-krotnemu powiększeniu. Niezależnie od tego, czy jesteś na morzu, w lesie, w parku, jako pirat czy poszukiwacz skarbów – solidny teleskop jest idealnym towarzyszem przygód!

Ekscytujące obiekty można obserwować w dowolnym miejscu w naturze: dzięki poręcznym rozmiarom i niewielkiej wadze teleskop można z łatwością schować do każdej torby i zabrać ze sobą.Luneta dla dzieci została stworzona z myślą o małych entuzjastach przyrody, poszukiwaczach przygód oraz małych naukowcach, którzy pragną zbadać otoczenie w sposób bliższy i bardziej szczegółowy. Jej ergonomiczny design i lekka konstrukcja sprawiają, że jest idealnie dopasowana do dziecięcych rączek, zapewniając wygodę i stabilność podczas obserwacji.

Naszą lunetę z 12-krotnym powiększeniem można łatwo i precyzyjnie regulować. Posiada ona miękką muszlę oczną, co szczególnie ułatwia dzieciom obserwację zwierząt lub skanowanie nieba w poszukiwaniu gwiazd i planet.Za pomocą tej lunety dzieci mogą zgłębiać tajemnice natury, dokładnie przyglądać się ptakom, zwierzętom czy roślinom, obserwować detale ich życia oraz ich naturalne środowisko. Dzięki 12-krotnemu powiększeniu dzieci będą w stanie zauważyć elementy, których nie zobaczyłyby gołym okiem, na przykład strukturę piór ptaków czy wzory na skrzydłach owadów.

To nie tylko zabawka, lecz także narzędzie do poznawania świata w sposób interaktywny i angażujący. Dają maluchom szansę na odkrywanie tajemnic natury oraz rozwijanie umiejętności obserwacyjnych. To wspaniała okazja, by wprowadzić dzieci w fascynujący świat nauki poprzez fascynujące doświadczenia i przygody, które mogą zmieniać sposób, w jaki postrzegają otaczający ich świat.Dzięki instrukcji dołączonej do opakowania dzieci uczą się, jak zbudowany jest teleskop refrakcyjny i jak go ustawić. Otrzymują także wskazówki, jak najlepiej wykorzystać go do swoich obserwacji.


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Luneta

od 8 lat
43,5 x 14,5 x 4,5 cm

4002051617080
K617080

Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Recenzja - Przystanek Rodzinka