Kości dźwiękowe Gospodarstwo

Kostki dźwiękowe, które przeniosą nas do prawdziwego gospodarstwa. Prawidłowe dopasowanie kostek włącza dźwięk, odpowiadający obrazkowi. Te specjalne kostki towarzyszą dzieciom w odkrywaniu fascynującego świata wiejskiego, oferując interaktywny sposób nauki poprzez dźwięki, kolory i obrazy.Każda kostka dźwiękowa przedstawia różne zwierzęta i elementy charakterystyczne dla życia na farmie. Przenoszą one maluchów w świat wiejskiego gospodarstwa, wykorzystując wysokiej jakości materiały i przyjazne dla dzieci ilustracje. Kostki z wizerunkami koguta, krowy, świnki czy owcy są estetycznie wykonane, co przyciąga uwagę i zachęca do interakcji.

Dźwięki emitowane po naciśnięciu kostki to autentyczne odgłosy zwierząt występujących na farmie. Dzięki nim dzieci uczą się rozpoznawać różnice między dźwiękami konkretnych gatunków, co rozwija ich zdolności poznawcze i słuchowe.Edukacyjny wymiar kostek dźwiękowych jest nieoceniony. Dzieci, poprzez zabawę, zdobywają wiedzę na temat różnych zwierząt, ich odgłosów i środowiska, w którym żyją. Dodatkowo, mogą wykorzystać kostki do kreatywnych gier dydaktycznych, np. łączenia dźwięków z odpowiednimi obrazkami lub nazwami zwierząt.

Kostki dźwiękowe gospodarstwo są nie tylko świetną zabawą, ale także narzędziem wsparcia rozwoju dziecka. Wspomagają rozwój percepcji słuchowej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz rozbudzają wyobraźnię i kreatywność. Ponadto, uczą dzieci empatii wobec zwierząt oraz stymulują ich zainteresowanie otaczającym światem przyrodniczym.W zabawce używane są trzy baterie typu LR6 albo AA (paluszki). Nie są one dołączone do zestawu.


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Kości dźwiękowe Gospodarstwo

od 2 lat
20,5 x 9,5 x 8,5 cm

4002051697365
K697365

Pobierz zdjęcia