Chipz

Inteligentny robot!
Zaawansowana technologia w pokoju twojego dziecka! Zbuduj swojego własnego inteligentnego robota i razem z nim rozwijaj koncentrację, małą motorykę oraz wiedzę o technice swojego dziecka!Chipz składa się z ponad 100 elementów, ale jego konstrukcja jest tak pomyślana, by składanie było przyjemną zabawą. Kiedy jest już gotowy, staje się dla dziecka sympatycznym partnerem do zabawy, wprowadzającym jednocześnie w świat robotów. Składanie robota jest także świetną zabawą dla dorosłych i dobrą okazją do zrobienia wspólnego projektu.Zabawa w świecie robotyki
Dwa silniki, wbudowane czujniki podczerwieni i inteligentne tryby zabawy sprawiają, że Chipz to sprytny, zaawansowany technologicznie przyjaciel. W trybie podążania, rozpoznaje przedmioty i podąża za właścicielem, w trybie eksploracji czujniki pomagają mu samodzielnie unikać różnych obiektów. Szybko zbuduj labirynt i możesz rozpocząć test!Wyposażony w sześć nóg, efekty dźwiękowe i świetlne, sympatyczny robot Chipz jest świetną zabawką elektroniczną. Przemyślana konstrukcja zapewnia wiele frajdy nawet przy składaniu ponad 100 części. Komiksowa historia w instrukcji ożywia Chipza, a ekscytujące informacje stanowią pierwszy wgląd w świat robotyki i fizyki.Cechy inteligentnego robota Chipza:
- inteligencja dzięki czujnikom podczerwieni
- śledzenie: rozpoznaje obiekty i podąża za nimi
- eksploracja: rozpoznaje przeszkody i umie je omijać.

Instrukcja z komiksem!
Pełnokolorowa, 40-stronicowa ilustrowana instrukcja zawiera bardzo szczegółowe instrukcje krok po kroku, jak zbudować Chipza, a także wskazówki i wyjaśnienia dotyczące rozwiązywania problemów, aby nasz robot mógł pracować i płynnie się poruszać. Ale instrukcja to nie tylko zestaw kroków montażowych — zawiera także kilka interesujących informacji naukowych i zabawnych faktów na temat robotów czy sztucznej inteligencji.Chipz ma również swój własny komiks. Wyrusz na ekscytującą eksplorację archeologiczną z dodatkową ilustrowaną historią, która śledzi losy Toma i Izzy, dwóch dociekliwych młodych naukowców, którzy budują spadającego jeża Nuna podczas wycieczki do Świątyni Gaaa!

Zestaw wymaga 4 baterii 1,5 V typu LR03 (AAA, małe paluszki).
KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Chipz

Od 8 lat
42 x 29 x 8 cm

4002051617127
K617127

Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Recenzja - Przystanek Rodzinka
Recenzja - Diceland