Ręka Cyborga

Ręka prawdziwego cyborga!
Poznaj hydraulikę, pneumatykę i robotykę za pomocą swojej własnej hydraulicznej ręki w formacie XXL! Używając ponad 200 plastikowych elementów i rurek tłokowych, które napełniasz wodą, zbuduj niesamowitą mechaniczną rękę, która wykorzystuje energię hydrauliczną do symulacji ruchów ludzkiej ręki - nie wymaga silników ani elektryczności!

Po złożeniu ręka cyborga wsuwa się na twoją dłoń jak rękawiczka, dzięki czemu możemy operować jej mechanicznymi palcami jak swoimi i chwytać przedmioty z siłą wystarczającą do ich uniesienia. Rzuć sobie wyzwanie, aby podnieść i trzymać różne przedmioty, takie jak butelki, ołówki, małe przedmioty. Mało tego - nasza Ręka Cyborga jest tak delikatna a zarazem precyzyjna, że można nią pisać oraz rysować! Dodatkowo pasuje zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych użytkowników oraz można ją dopasować do różnych rozmiarów dłoni.Inteligentna technika hydrauliczna
Technika i nauka łączą się dzięki temu zestawowi! Poszczególne części zestawu są łączone lub przykręcane za pomocą dołączonego śrubokręta, klejenie nie jest konieczne. Sterowanie hydrauliczne działa za pomocą cylindra, węży i ciśnienia wody. Sam proces składania naszej Ręki Cyborga jest prosty a zarazem satysfakcjonujący i daje nie mniej frajdy jak zabawa już gotową, mechaniczną ręką. Pozwala nam również zrozumieć jak działa hydraulika oraz poznać inne naukowe i techniczne zagadnienia. Podczas zabawy zestawem dziecko rozwija umiejętności podejmowania decyzji, logicznego myślenia, a przy tym ćwiczy umiejętności motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową. To nauka przez zabawę!Szczegółowa i łatwa do zrozumienia instrukcja
Dobrze zorganizowany, kolorowy zeszyt z instrukcją wprowadzi dzieci do świata techniki z zabawnym komiksem przygodowym, w którym ręka Cyborga pomaga w rozwiązaniu poważnego problemu. Przejrzysta instrukcja montażu pokazuje dzieciom krok po kroku drogę od pojedyńczych części do gotowej ręki. Z instrukcji dowiemy się również do czego ludzie potrzebują egzoszkieletów i od których zwierząt naukowcy mogli coś zapożyczyć. Znajdziemy tam również kilka innych naukowych i technicznych ciekawostek m.in. o tym, jak układy pneumatyczne i hydrauliczne są wykorzystywane w robotach przemysłowych do wspomagania różnych zadań we współczesnym świecie. Dzięki temu nasz zestaw łączy wiedzę techniczną z zabawą, wpływając na rozwój dziecka.Zdobywca wielu nagród!
Zestaw Ręka Cyborga firmy Kosmos jest laureatem kilku nagród i wyróżnień, między innymi Zabawki Roku 2022 czy Toy Of The Year Awards 2021.
Ręka Cyborga

Od 10 do 14 lat
42 x 29 x 8 cm

4002051617134
K617134

Pobierz instrukcję
Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Video instrukcja składania