Kości dźwiękowe Pojazdy

Kostki dźwiękowe, które wprowadzą nas w świat pojazdów i dźwięków, które wydają. Prawidłowe dopasowanie kostek włącza dźwięk, odpowiadający obrazkowi. Te specjalne kostki towarzyszą dzieciom w odkrywaniu fascynującego świata pojazdów, oferując interaktywny sposób nauki poprzez dźwięki, kolory i obrazy.Każda kostka dźwiękowa przedstawia różne rodzaje pojazdów, od klasycznej wyścigówki po helikopter czy ciężarówkę. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, kostki są wytrzymałe i przyjazne dla małych rączek. Ich kolorowe wzory i realistyczne obrazy zwiększają atrakcyjność dla dzieci i zachęcają do eksploracji.

Po naciśnięciu kostki, dzieci spotykają autentyczne dźwięki charakterystyczne dla konkretnych pojazdów. Brzęczenie silnika samochodu, dźwięk lecącego helikoptera, trąbienie klaksonu ciężarówki czy sygnał wozu strażackiego - wszystkie te dźwięki przykuwają uwagę maluchów i rozwijają ich zdolności słuchowe.Edukacyjny wymiar kostek dźwiękowych jest nieoceniony. Dzieci uczą się rozpoznawać różnice między dźwiękami różnych typów pojazdów, co rozwija ich umiejętności poznawcze. Dodatkowo, kostki mogą być wykorzystane do nauki nazw i funkcji poszczególnych pojazdów, co stymuluje rozwój słownictwa i logicznego myślenia.

Kostki dźwiękowe pojazdy są nie tylko świetną zabawą, ale także narzędziem wsparcia rozwoju dziecka. Wspomagają rozwój percepcji słuchowej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz rozbudzają wyobraźnię i kreatywność.W zabawce używane są trzy baterie typu LR6 albo AA (paluszki). Nie są one dołączone do zestawu.


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Kości dźwiękowe Pojazdy

od 2 lat
20,5 x 9,5 x 8,5 cm

4002051697372
K697372

Pobierz zdjęcia