DIGit Minerals

W glinianym bloku znajduje się ukryty minerał. Twoim zadaniem jest znalezienie sposobu, aby go stamtąd wydostać. Zamień się w prawdziwego archeologa i stwórz wspaniałą kolekcję 12 różnych minerałów!Zestaw składa się z glinianego bloku, w którym ukryty jest minerał oraz szpatułki. Do wykonania zadania potrzebna będzie również woda. Teraz i twoje dziecko już od małego może odkrywać świat minerałów. Jeśli dociekliwość i chęć poznawania przeszłości i świata to cechy twojego dziecka to będzie dla niego idealny prezent. Możecie razem wcielić się w prawdziwych archeologów i wykopać prawdziwe minerały oraz skamieliny!Ten mini zestaw wykopaliskowy to nie tylko wspaniała zabawka edukacyjna i interakcyjna. To także możliwość zdobycia 12 różnych minerałów oraz skamielin. Możemy się nimi wymieniać z innymi dziećmi, by poszerzać własną kolekcję. To idealny prezent dla kolekcjonerów!
KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


DIGit Minerals

od 5 lat
8 x 6 x 5 cm

4002051616427
K7616427

Pobierz zdjęcia