Zestaw Fun Science - Slime Galaxy

Mieszaj różne gluty, w tym także glut świecący w ciemności. Eksperymentuj z nieziemskimi substancjami i wejdź w oślizgły świat Glutowych Kosmitów. Ten zestaw łączy zabawę z nauką. Zabawne eksperymenty z glutami, podbudowane naukowymi wyjaśnieniami, umożliwią przyjemne zdobywanie nowych doświadczeń.

Zestaw Fun Science Slime Galaxy firmy Kosmos to kreatywna przygoda, która pozwala dzieciom i dorosłym eksperymentować z różnymi teksturami, kolorami i zapachami, tworząc jednocześnie zabawną i unikalną zabawkę sensoryczną. Ten pełen uroku zestaw zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć fascynującą podróż w świat slime.To także 6 ekscytujących eksperymentów z ziemskim i pozaziemskim śluzem, które czekają na dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Aby wszystko było prostsze, poszczególne działania zostały wyjaśnione krok po kroku i opisane w kolorowej instrukcji. Wraz z ekscytującymi informacjami i zabawnymi faktami na temat śluzu, jest to idealny zestaw eksperymentujący do natychmiastowego rozpoczęcia pracy dla młodych naukowców!Zestaw zawiera różnokolorowe proszki na bazie mączki chleba świętojańskiego i gumy guar, z barwnikami: niebieskim i żółtym o właściwościach fluorescencyjnych, oraz zwykłym żółtym, brokat, kulkę, szpatułki, plastikowy granulat, oczka, zakręcaną probówkę i plastikową wytłoczkę. Instrukcja zawiera nie tylko opis wykonywanych czynności, ale również sporo naukowych ciekawostek, które ubarwią zabawę ze slime’ami.Zestaw do tworzenia slime to nie tylko produkt, to również możliwość nauczania dzieci o mieszaniu kolorów, eksperymentowaniu z różnymi teksturami i zachęcaniu ich do wyrażania swojej kreatywności w bezpieczny i zdrowy sposób. Niech ta kolorowa, śliska przygoda zainspiruje każdego do odkrywania fascynującego świata slime!
KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Zestaw Fun Science - Slime Galaxy

8-12 lat
29 x 20 x 6,5 cm

4002051616625
K7616625

Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Recenzja - ZnadPlanszy.pl