Mikroskop Odkrywcy

Wytrzymały mikroskop dla początkujących

Dzięki temu zestawowi, ciekawskie dzieci mogą wcielić się w rolę prawdziwych naukowców i odkryć tajemnice natury, których gołe oko nie potrafi rozpoznać. Wytrzymały mikroskop dla początkujących zapewnia optymalny start w przepięknej, nieskończonej różnorodności mikroskopijnych kształtów, kolorów i struktur, które ma do zaoferowania nasz świat.Odkryj naukę o żywych istotach dzięki temu kompletnemu zestawowi wprowadzającemu z mikroskopem. Pięknie ilustrowana instrukcja przeprowadzi Cię przez obserwacje wielu żywych okazów znalezionych w Twoim domu i wokół niego: komórki cebuli, woda w stawie, chloroplasty, przekroje łodyg roślin, mikroorganizmy, komórki jamy ustnej, komórki mięsa, różne rodzaje sierści, roztocza , pluskwy, pyłki w miodzie i wiele więcej.Dziecinnie łatwe przeprowadzanie różnorodnych prób

Zobacz, jak kurczy się komórka cebuli i jak porusza się pantofelek. Przeanalizuj różnice między włosami na twojej głowie a włosami owiec w twoim wełnianym swetrze. Zestaw zawiera slajdy, szkiełka podstawowe i wiele pomocnych narzędzi. Dowiedz się, jak używać tych narzędzi do przygotowywania preparatów i jak używać mikroskopu do ich badania.Najwyższej klasy optyka, oparta o starannie wykonane soczewki ze szlachetnego szkła, gwarantuje jasne, wyraźne i kontrastowe obrazy mikroświata oraz pozwala nawet na 600-krotnie powiększenie. Mikroskop posiada regulowaną wysokość obiektywu oraz 3 tryby powiększenia: 60x 150x oraz 600x. Wielkości powiększeń można dowolnie zmieniać. Zawarte w zestawie akcesoria do przygotowania, składające się z pipety, igły preparacyjnej, szkiełęk podstawowych, folii osłonowej z tworzywa sztucznego, pojemników na próbki, preparatu stałego, szalki Petriego, są odpowiednie dla dzieci i zapewniają długotrwałą radość z użytkowania naszego zestawu.

Duch badacza otaczającego nas świata nie ma granic, dlatego dzieci mogą odkrywać małe istoty, badać różne komórki lub szukać pyłków w kroplach miodu. A pomagać im w tym może kolorowy zeszyt instruktażowy, w którym mogą zapisywać swoje obserwacje.Przekazywanie wiedzy w przystępny sposób

34-stronicowa instrukcja nie tylko w prosty sposób objaśnia zasady działania mikroskopu ale również wprowadza nas w świat optyki oraz pozwala nauczyć się obserwacji i zrozumienia natury oraz środowiska. Wszelkie opisy prób i propozycji doświadczeń są bogato ilustrowane oraz wyjaśniane w przejrzystych krokach i zachęcają do kolejnych badań. Wraz z wieloma dodatkowymi informacjami i ciekawostkami mikroskop dla początkujących zapewnia wesołe i ekscytujące wejście do fascynującego świata mikrobiologii.

Do zestawu potrzebne będą dwie baterie 1,5 V typu LR6.


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Mikroskop Odkrywcy

od 8 lat
32 x 22 x 12,5 cm

9001890999253
K9992

Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Recenzja - Przystanek Rodzinka