Codix

Robot dla fanów programowania!
Odkryj fascynujące funkcje Codixa - twojego mechanicznego robota! Zmontuj go i poznaj 5 niezwykłych funkcji: rysowanie, rzucanie, chwytanie, kopanie, wózek widłowy. Umieść wtyki kodujące w otworach koła kodującego i już, więcej nie trzeba! Steruj ruchem Codixa i jego funkcjami by wykonywał różnorodne zadania.Programowanie nigdy nie było tak łatwe. Codix daje znakomite wprowadzenie w świat programowania. Już podczas montażu można poznać podstawy mechaniki robotów. A kodowanie zadań pozwala na zabawowe poznanie zasad programowania.Nauka programowania dla najmłodszych
Naucz się programować – bez smartfona i komputera! Krok po kroku dzieci składają swojego robota kodującego Codix z ponad 150 części i sterują nim czysto mechanicznie za pomocą innowacyjnego koła kodującego. Wystarczy włożyć małe wtyki kodujące do koła kodującego zgodnie z określonymi wzorami, a Codix zmieni swoją funkcję.Używając tego zestawu można zbudować w sumie 5 różnych modeli robotów, z których każdy ma swoją specjalną funkcję: Codix gra w piłkę nożną, rzuca piłką do koszykówki, rysuje, chwyta lub może zostać wózkiem widłowym.Programowanie za pomocą koła kodującego: Codix jest gotowy do użycia!
Jak wygląda wnętrze robota? Jak kontrolować jego ruchy? W jaki sposób można zmienić funkcje robota bez użycia narzędzi, takich jak smartfon i komputer? Ten zestaw pomoże odpowiedzieć na te pytania. Codix to nie tylko robot, ale mały przyjaciel, który ma ochotę na eksperymenty! Po prostu umieść piny kodujące na kole kodującym i zobacz jak nasz Codix będzie reagować. Dzieci szybko odkryją jak działają poszczególne funkcje i jak w łatwy sposób zaprogramować naszego robota!Instrukcja z komiksem!
Instrukcje w formie komiksu z bohaterami Izzy i Timem w ciekawy sposób wprowadzają dzieci w świat robotów, zawierają ekscytujące podstawowe informacje na temat programowania - od kart perforowanych po programowanie mechaniczne – kolejne strony dostarczają coraz więcej ciekawych faktów. Instrukcja nie tylko w łatwy sposób pomoże nam w złożeniu pięciu wariantów naszego Codixa, ale również pokaże co się dzieje w jego wnętrzu. Dodatkowo opisane są wszelkie możliwości zaprogramowania ruchów dla danego wariantu robota.Motywujące i łatwe wprowadzenie do świata programowania z mnóstwem zabawy.

Zestaw wymaga 4 baterii 1,5 V typu LR03


KOSMOS (Franckh-Kosmos Verlags) to niemieckie wydawnictwo z siedzibą w Stuttgarcie, słynące z doskonałej jakości zestawów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
KOSMOS został założony w 1822 roku i od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem produktów i zestawów edukacyjnych. Misją marki KOSMOS jest wzbogacenie nieformalnej edukacji.


Codix

Od 8 lat
42 x 29 x 8 cm

4002051620646
K620646

Pobierz instrukcję
Pobierz zdjęcia

Polecamy:
Recenzja - Sztukater